• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Сторінка методиста

/Files/images/02.gif


Дошкільне дитинство – важливий етап в житті людини. І величезна відповідальність лежить на працівниках дитячого саду за виховання нашого майбутнього покоління, за розвиток його повноцінної особистості. Ці завдання висувають високі вимоги до рівня професійної підготовленості вихователя, викликають необхідність постійно вдосконалювати свою педагогічну майстерність і загальну культуру.
Наших педагогів можна назвати майстрами дошкільного виховання. У кожного свій стиль, свої методи в роботі. У нашому дитячому закладі немає випадкових, неталановитих педагогів. Це люди різнобічних інтересів, ерудовані, доброзичливі. Активно беруть участь у педагогічному житті дитячого закладу. У багатьох з них великий педагогічний стаж.

Методична робота в дошкільному закладі є одним із засобів керівництва освітньо-виховним процесом і вирішенням поставлених на рік завдань.


Пріоритетні завдання педагогічного колективу ДНЗ №1 на 2016-2017 навчальний рік


1. Продовжити поглиблену роботу щодо національно – патріотичного виховання дошкільників через широку поінформованість про історію, традиції, культуру українського народу та залучення дітей до різних видів діяльності та краєзнавчого музею.

2. Виховання та розвиток музичних здібностей дітей старшого дошкільного віку.

3. Впровадження інноваційних технологій при формуванні мовленнєвої компетенції дошкільників.

Кiлькiсть переглядiв: 0